Filmy Ślubne

HD Studio – realizacja reportaży weselnych w jakości High Definition.

Film ślubny jest wspaniałą pamiątką zawarcia małżeństwa. Ceremonia zaślubin w Kościele, czy też w Urzędzie Stanu Cywilnego jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu pary młodej. Warto więc uwiecznić te chwile. Dla jak najlepszego zachowania wspomnień na długie lata, należy zadbać o umiejętnie nakręcony i zmontowany film weselny.

Oferujemy profesjonalne filmowanie najważniejszych życiowych uroczystości. Tworzymy wyjątkowe oraz niezapomniane filmy ślubne i weselne.

Wiele młodych par decyduje się jedynie na zawarcie ślubu. Spora część przyszłych małżon-ków pragnie również ugościć uczestników uroczystości ślubnej, organizując dla nich przyjęcie weselne. Zarówno ślub, jak i wesele są magicznymi wydarzeniami, które prze wiele lat będą powracać jako niezapomniane wspomnienia. Radość, śmiech, łzy szczęścia... to tylko jedne z nielicznych emocji, które towarzyszą tym wyjątkowym uroczystościom. Ale tylko nakręcenie profesjonalnego filmu daje gwarancję, że te cenne wspomnienia nie znikną z upływem czasu. Niezmiernie istotną kwestią jest także właściwa aranżacja materiału filmo-wego. Filmy ślubne lub weselne mogą uwzględniać również etap przygotowań do tych waż-nych uroczystości, sesje w plenerze, spotkania w domu, wywiady z małżonkami... Możliwości jest naprawdę wiele. Wszystko zależy od kreatywności realizatora, a także pomysłów i inwen-cji przyszłych małżonków. Stworzenie oryginalnej scenerii sprawi, że oprócz wartości este-tycznych, film ze ślubu będzie także unikalnym zapisem relacji przygotowań młodej pary. Ciekawe ujęcia, efektywne przejścia między kolejnymi fragmentami to jedynie przykłady, które mogą być uwzględnione w filmie weselnym, który po części będzie mieć także charakter reportażu. Jeśli to wszystko zostanie nakręcone w doskonałej jakości HD, wówczas nagranie zyska dodatkowe walory. W tym zakresie mogą Państwo liczyć na naszą profesjonalną usługę wideofilmowania.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas filmami weselnymi. Mamy nadzieję, że nasze pomysły oraz profesjonalne podejście do rejestracji tak ważnego wydarzenia wzbudzi Państwa zainteresowanie. Jeśli tak się stanie i zechcecie uczynić nas gościem Waszych zaślubin i wesela, zadbamy by powstał dla Was niezapomniany film ze ślubu. Zapraszamy do kontaktu.


Proces zamówienia filmu ślubnego w HD Studio krok po kroku:


PRZEGLĄD OFERTY

Przegląd oferty proponujemy rozpocząć od odwiedzenia galerii. Galerie filmowe są podzielone wg pakietów, dzięki czemu możesz wybrać pakiet najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom, zgodny z planowanym budżetem w zakresie realizacji filmu lub fotografii ślubnej. Zobacz galerię TUTAJ lub zamów darmową płytę Demo z filmami ślubnymi wyprodukowanymi w HD Studio (Zamów płytę Demo TUTAJ).

WYBIERZ PAKIET FILMOWY

Szczegółowy opis pakietów filmowych znajdziesz TUTAJ.

DOKONAJ REZERWACJI I PODPISZ UMOWĘ

Następnym etapem jest dokonanie rezerwacji na profesjonalny film weselny. Rezerwacja jest aktualna 30 dni, w ciągu których należy podpisać umowę. Można jej dokonać, klikając na dole ekranu w link strefa klienta. W tym samym miejscu można również wygenerować PDF z umową, a następnie podpisać ją i wysłać faksem, mailem lub pocztą. Kolejnym krokiem jest, dokonanie wpłaty zaliczki na podane w mailu zwrotnym (wraz z podpisaną przez HDstudio umową) konto bankowe. W razie dodatkowych pytań, można również spotkać się z nami bezpośrednio w naszym studio.

ANKIETA PRZEDŚLUBNA

Dwa tygodnie przed ślubem klienci HDstudio wypełniają ankietę z kilkunastoma pytaniami dotyczącymi dnia ślubu (m. in. o której zaczynamy, gdzie itd.). Odpowiedzi na te pytania pomogą operatorom i fotografom w uściśleniu spraw organizacyjnych oraz określeniu oczekiwań klientów względem reportażu rejestrowanego w dniu ślubu (co filmować, a czego nie itp.).

SWÓJ FILM WESELNY MOŻESZ OBEJRZEĆ JUŻ W TYDZIEŃ PO ŚLUBIE

Dzięki digitalizacji materiałów na kartach pamięci oraz specjalnej archiwizacji danych już w kilka dni po ślubie mogą Państwo dostarczyć do naszego biura przenośny dysk twardy, na który zostanie wgrana cała tzw. surówka filmowa, czyli wszystko to, co zarejestrował operator. Wiedząc co zostało nagrane, i jakie ujęcia chcielibyśmy umieścić na nagraniu ze ślubu możemy przystąpić do montażu filmu weselnego.

PLENER W INNY DZIEŃ I MONTAŻ FILMU ZE ŚLUBU

Następnym etapem realizacji zamówienia jest nagranie w inny dzień pleneru oraz montaż filmu. Każdy klient ma przydzielonego montażystę, który pracuje na dalszą częścią zlecenia. Dzięki temu istnieje możliwości indywidualnego ustalenia oprawy dźwiękowej oraz stylu, w jakim zmontowana ma być produkcja. Sposób montażu uzgadnia się poprzez przygotowanie specjalnego projektu filmu z określeniem oczekiwań klienta. Klient ma bieżący wgląd w pracę operatorów dzięki udostępnianiu gotowych sekwencji filmu w internecie.